درباره شرکت

logo

شرکت تولیدی ومعدنی مدوار

شرکت تولیدی ومعدنی مدوار از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشد که در تولید فرآورده های معدنی مانندکنسانتره مس صادرات مواد معدنی خام و فرآورده های معدنی و شیمیایی به عنوان یکی از شرکتهای تولیدی مطرح در منطقه جغرافیایی استان کرمان است که در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید.

ahdaf

هدف این شرکت عبور از بازارهای داخلی ایران و گسترش در بازارهای جهانی است اما در این راه هرگز فراموش نخواهد کرد که بازارهای داخلی همیشه در اولویت قراردارند. تلاش این شرکت بر این است که همواره از به روزترین و موثرترین فن آوری ها در فرمولاسیون تولید و آزمایش محصولات استفاده کند. این شرکت خود را به فن آوری موجود محدود نمی کند و همواره با چشمانی باز منتظر شناخت و بهره‌گیری از بهترین فن آوری ها می باشد. این شرکت سعی می کند در استفاده از بهترین ها پیشگام باشد. شرافت کاری سر لوحه تمامی فعالیت های این شرکت می باشد. این شرکت هیچ‌گاه اهداف خود را در زمینه ارتقای سهم بازار، افزایش سرمایه سهامداران، سودآوری بیشتر و رعایت اصول ایمنی و زیست محیطی را فراموش نخواهد کرد و خدمات و محصولاتی را ارائه می کندکه شایسته مشتریان باشند.

این شرکت به شعار رضایت مشتری نه به عنوان یک شعار،بلکه به عنوان یک باور پایبند است

Concept graphic design of businessman on growing arrow looking in future with spyglass against cityscape
چشم انداز :

از آنجایی که ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی محصولات و همزمان حفظ توان خرید مشتریان و در نهایت رضایت مشتریان سر لوحه فعالیت های این شرکت قرار گرفته است این شرکت همواره سعی دارد تا علاوه بر استفاده از فن آوری های جدید و به‌کارگیری امکانات و ظرفیت های فنی و تخصصی، با برقراری ارتباط نزدیک با مراکز دانشگاهی و متخصصین این صنعت در آینده ای نزدیک به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده فرآورده های معدنی و شیمیایی در سطح خاورمیانه تبدیل شود. همچنین آزمایشگاههای کنترل کیفیت این شرکت به عنوان بازوی اجرایی در امر مدیریت کیفیت تلاش می کنند تا با توجه به ویژگی های مواد اولیه، محصولات این شرکت با  اخذ رتبه ها و گواهینامه های بین المللی  با بالاترین کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه گردد.

directors-icons

هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت تولیدی معدنی مدوار اقایان 

  • احسان میرپاریزی

  • افشین ابراهیمی نژاد شهدادی

  • محمد کاظم ابوالقاسمی کشکوئیه

  • نریمان محبی کرمانی

  • حمید رضانژاد غلامعلی

 

سهامدارن

سهام عمده شرکت تولیدی معدنی مدوار متعلق به شرکت سرمایه گذاری راهیان سهام میباشد و سایر سهامداران شرکت های زیر میباشند.

  • شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه
  • شرکت مهندسی و خدماتی همگامان مس
  • شرکت ارفع سازان کرمان
  • شرکت مفتول مس چشمه
cul
۰ نفر
پرسنل مدوار

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید.